عرضه کننده بهترین پوشاک زنانه ترک

عرضه كننده بهترين و جديدترين مدلهاي لباس زنانه با ما بهترین شیک ترین و تک باشید

عکسهایی از گالری SABRA امیدوارم مورد پسند قرار بگیرد

با

+ نوشته شده در  جمعه ۲۵ آذر۱۳۹۰ساعت ۲۱:۱۶ بعد از ظهر  توسط سابرا  | 

رنگ سال 2012 مشخص شد!

رنگ سال 2012 

 

موسسه رنگ «پنتون» ، رنگ سال 2012 را تعیین و معرفی کرده است .

«واشنگتن پست» در این باره نوشته است که جهان سال آینده به رنگ خاکستری نیاز ندارد ، جهان به رنگی نیاز دارد که از آن انگیزه ، انرژی و شجاعت برای اقدام برخیزد به همین جهت موسسه رنگ «پنتون» براساس تحلیل روانشناسان خود رنگ نارنجی مایل به سرخ را به عنوان رنگ سال 2012 انتخاب کرده است .

بر اساس این گزارش ، «لیتریک ایزمن» مدیر اجرایی شرکت پنتون که استاندارد رنگ های لباس و صنایع خانگی را تعیین می کند در این باره گفته است که این رنگ بر اساس ایده تحرک و ایجاد انگیزه انتخاب شده است .

پیش بینی هر سالانه رنگ بر اساس نیاز مشتریان و آنچه آنان می خواهند صورت می گیرد و بلافاصله مورد استفاده طراحان مختلف قرار می گیرد. مدیر اجرایی پنتون در همین باره گفته است که این انتخاب یک انتخاب سلیقه ای نیست ، ما به نوعی روح زمانه را درمی یابیم و به همه خواست های دور و برمان نگاه می کنیم .

وی همچنین در این باره اضافه کرده است که مشتری نقشی اساسی در احیای اقتصاد دارد و این نارنجی مایل به سرخ است که آدرنالین تولید کرده و مشتری را به فعالیت بیشتر در جهت خرید تشویق می کند ، سالهای قبل هم صورتی گرم ، فیروزه ای و زرد هم بر اساس دلایلی خاص انتخاب شده بودند .

اگر چه انتخاب رنگ سال توسط موسسه پنتون تاثیر بسیار بالایی در تعیین رنگ البسه و وسایل دکوراسیون خانگی در کشور های غربی می گذارد ، اما این بدین معنی نیست که رنگ های دیگر مورد بی توجهی طراحان و تولید کنندگان قرار می گیرد ، بلکه بر اساس نیاز مشتری این رنگ ، رنگ غالب در طراحی و تولید در چنین صنایعی می گردد.

آدرس:  اردبيل،ميدان شريعتي،مجتمع تجاري الماس شهر طبقه دوم پلاك 15 گالري Sabra  

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲۴ آذر۱۳۹۰ساعت ۱۰:۳ قبل از ظهر  توسط سابرا  | 

سخن اول

بنام خدا

با عرض سلام خدمت همه بازدیدکنندگان محترم

ما در این وبلاگ سعی داریم با معرفی گالری سابرا و عرضه بهترین و جدیدترین مدلهای لباس مجلسی، از جمله تاپ،سارافن،دامن،كت و دامن، شلوار،شوميز و بلوز همراه شما باشيم.سابرا همواره تلاش ميكند مدلهاي روز را مطابق سلايق مختلف عرضه نموده و محصولات زيبا در رنگها،طرحهاي بي نظير و با كيفيت بسيار عالي را ارائه نمايد.شما ميتوانيد جهت مشاهده پوشاك به آدرس اردبيل،ميدان شريعتي،مجتمع تجاري الماس شهر طبقه دوم پلاك 15 گالري Sabra  مراجعه فرمائيد.

از اهداف ديگر اين وبلاگ گذاشتن مطالب و نكات طلايي مد و لباس ميباشد. همچنين مراجعه مشتريا به خود را نعمتي بزرگ ميدانيم و همواره منتظر و پذيراي مشتريان عزيز هستيم . ما بر آنيم كه صداقتمان رابا گفتار و كردار بر شما نمايان كنيم ، اميد آن داريم كه رضايت خاطر شما فراهم گردد. هميشه و در همه حال خداوند را حاضر و ناظر بر اعمال خود ميدانيم.و با سخن بزرگوار حضرت علي مطلب خود را به پايان ميرسانم.(با ديگران همانگونه رفتار كن كه دوست ميداري با تو آنگونه رفتار كنند)

منتظر شما بازيدكنندگان و همشهريان اردبيلي خود هستيم

آدرس:  اردبيل،ميدان شريعتي،مجتمع تجاري الماس شهر طبقه دوم پلاك 15 گالري Sabra  

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲۴ آذر۱۳۹۰ساعت ۹:۴۶ قبل از ظهر  توسط سابرا  |